Tryskáč
Tryskáč

Netroškařte. Vyzkoušejte si rovnou let tryskáčem

Tryskáče patří do kategorie letadel, které mají proudové motory. První historický tryskáč pilotoval Erich Warsitz v roce 1939. O pět let později začala hromadná výroba těchto letadel, které se vyrábějí dodnes. Tryskáč patří mezi letadla, které využívají světoznámé celebrity. Už jen proto, aby se o nich více psalo. Pokud se i vy chcete na pár hodin cítit jako opravdová hvězda, proleťte se soukromým tryskáčem, kterým lítá například i Brad Pitt.

Po odbavení, které Vám zabere jen několik minut, budete uvedeni letuškou do luxusního tryskáče. Cestu od odbavení až k tryskáči bude zdobit červený koberec, který dodá celému zážitku správnou atmosféru. V tryskáči na Vás již bude čekat šampaňské společně s menším občerstvením, kdybyste při letu dostali hlad. Před odletem si můžete společně s pilotem či letuškou prohlédnout celé letadlo, včetně pilotní kabiny. Na všechny Vaše dotazy Vám pilot velmi rád odpoví. Nezapomeňte si udělat několik fotek na památku. Klidně i s pilotem a letuškou. Tato jedinečná možnost Vám dává šanci zažít pocit, o kterém jste doposud mohli jen slyšet či o něm číst, ale zažít ho na vlastní kůži? Tak to je pro opravdové odvážlivce.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
strach
73%
vzrušení
95%
nespoutanost
78%
adrenalin
99%
časově náročné
51%
pro dospělé
100%
nadšení
79%
náročné fyzicky
16%
pro děti
72%
náročné psychicky
63%

Kvatka
vzrušení 98%
nespoutanost 75%
adrenalin 100%
časově náročné 62%
pro dospělé 100%
nadšení 70%
strach 75%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.