Klasické
Klasické

Let letadlem je oblíbený zážitek nejen pro milovníky letadel

První velice významný krok v lítání měl na svědomí mnich Eilmer, který letěl svým kluzákem kolem 200 metrů. Tento průlom v létání se stal počátkem 11. století. Tohoto mnicha následoval Leonardo da Vinci, který se zajímal o samotnou konstrukci létacích strojů. Snažil se jejich konstrukcí napodobit co nejvíce konstrukci ptáků. Skutečné letadlo, kde bylo možné plně kontrolovat let, vzniklo až pod rukama bratří Wrightových v 90. letech 1. století.
 
Let letadlem patří mezi nezapomenutelné zážitky. Za jasného počasí tak můžete vidět nejen vlastní dům a město, kdy bydlíte, ale i další krásy naší planety. S pilotem se můžete zaletět podívat na Vaše oblíbená místa a prohlédnout si je z ptačího pohledu. Cestou si nezapomeňte udělat pár fotografií, aby Vaše vzpomínky zůstaly nejen ve Vaší mysli, ale také na papíře. I let letadla má svá omezení. Pokud patříte mezi lidi, kterým se dělá z výšek špatně, uvažte, zda je vhodné do letadla nastoupit. I když se říká, že strach by se měl překonávat. Takže, vzhůru do oblak.
 
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné psychicky
53%
adrenalin
69%
zkušenosti
14%
pro dospělé
100%
pro děti
71%
pro seniory
69%
štěstí
68%
strach
25%

Milan
adrenalin 78%
zkušenosti 15%
pro dospělé 100%
pro děti 100%
pro seniory 100%
náročné psychicky 50%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.